Deka Yangın

Deka Yangın

Konusunda uzman teknisyenlerden oluşan ekibiyle firmamız Deka Yangın; müşterilerinin ihtiyaçlarına; yerel yönetmelikler (Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik, 2002) ve uluslararası kabul görmüş standartlar (NFPA) doğrultusunda; her daim en uygun ve profesyonel çözümleri sunmaktadır.
Firmamızın başlıca uzmanlık alanlarına dahil olan yangın algılama ve ihbar sistemlerinin dizaynı ile kurulumu; ve sprinkler sistemi dizaynı ile kurulumu; FM-200 gazlı söndürme sistemleri dizaynı ve kurulumu gibi hizmetlerimizi %100 müşteri memnuniyeti ile sunmaktadır. Deka Mühendislik geniş portfolyo ve referans kaynakları ile müşterilerine güven ve profesyonelliği tam olarak kanıtlamıştır.

FM 200 gazlı söndürme sistemi özellikleri arasında başlıca ozon tabakasına ve insan sağlığına zarar vermeyen ve kimyasal bir gaz olmaması gelmektedir.

Bilgisayar odaları, telefon santralleri, müzeler, sistem kontrol odaları, jeneratör bölümleri, güç dağıtım merkezleri, banka kasaları; teyp, disket ve disk gibi depolama alanları; aseton gibi alev alabilen sıvı depoları ve benzeri alanlarda; FM 200 sistemi en kuvvetli gazlı söndürme sistemi olması sebebiyle özellikle tercih edilmektedir.

Fm 200 gazlı söndürme sistemi nasıl çalışır? Alanda herhangi bir kalıntı bırakmadan; ilk olarak ısıyı emip, ardından alevin sönmesini sağlayan ve böylece yangından sonraki hasarı, kayıpları ve çalışan sistemin zaman kaybını diğer söndürme sistemlerine göre en aza indiren ve tüm dünyada kabul ve saygı gören sistem olan FM 200 gazlı söndürme sistemleri, firmamız Deka Yangın tarafından profesyonel bir şekilde kurulmaktadır.

Uzman ekibiyle birçok farklı sektörde en profesyonel ve kaliteli biçimde hizmet vermekte olan Deka Yangın mühendislik firmamızı; ihtiyaç duyduğunuz her an tercih edebilirsiniz.

Menü