DAVLUMBAZ YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

DAVLUMBAZ YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

Davlumbaz Yangın Söndürme Sstemleri , Firmamız Deka Yangının başlıca uzmanlık alanlarına dahil olan dizaynı ve  kurulumunu yaptığımız otomatik davlumbaz altı söndürme sistemi ile; tüm farklı risk alanlarını korunur ve tüm yan fonksiyonlar yerine getirilir.

Davlumbaz Yangın Söndürme Sstemleri , son yıllarda giderek artan denetimlerle de sıkı bir şekilde hayati önem taşımaktadır.  Yangının başlama ihtimalinin en yüksek olduğu mutfaklar olduğu için; mutfak davlumbaz söndürme sisteminin bulundurulması personel ve işletme için önem kazanmaktadır. Buna bağlı olarak tüm dünyada kabul ve saygı gören sistem olan Davlumbaz Yangın Söndürme Sstemleri  firmamız Deka Yangın tarafından profesyonel bir şekilde kurulmaktadır.

Mutfaklarda; ateş  ve ocak kullanıldığı sürece yukarıya doğru ilerleyen dumanların oluşturduğu kurumlar ve sürekli ısınan bacadaki kurumların tutuşması çok kolaydır. İşte bu noktada devreye  mutfak davlumbaz yangın  söndürme sistemi girmektedir.  Bu tür yangınlarda yukarı doğru çıkan alevler kat aralarını veya direkt olarak çatıyı tutuşturduğu için; mutfak personeli tarafından fark edilemeyip, tehlike aniden büyür. Bakımları düzenli yaptırılan davlumbaz yangın söndürme sistemi oluşabilecek yangın ihtimallerini önler.

Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemi Fiyatı

2009 yılından itibaren davlumbaz yangın söndürme sistemlerinin kurulması yasal bir zorunluluk olmuştur. Bu yüzden hem yasalara uymak hem de can-mal kaybını önlemek için bu sistemin bulundurulması zorunludur. Böylelikle firmamız Deka Yangın durumun ciddiyetini bildiği için, şirketlere ve müşterilerine  zorluk çıkarmadan birlikte bir ödeme planı oluşturmaktadır. Çünkü yangının yayılmasını önlemek için, davlumbaz yangın söndürme sistemi fiyatı; bu aşamada pek de önemi değildir.

Gün içinde ve gece hiç durmadan çalışan mutfaklar için gerekli olan davlumbaz yangın söndürme sistemi; kolay tutuşabilecek mutfak ekipmanlarını, kolay alevlenebilen gazları ve personelin koruyuculuğunu üstlenir.

DAVLUMBAZ YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ KULLANIM ALANLARI

  • Alışveriş merkezleri
  • Okullar
  • Hastaneler
  • Oteller
  • Endüstriyel Tesisler
  • Yüksek binalar içinde bulunan mutfaklar
  • 100’den fazla kişiye hizmet veren mutfaklar
  • Havaalanı Muftakları
  • Lokantalar
  • Yemek Fabrikaları ‘nın

Davlumbaz yangın söndürme sistemleri yapılmalı ve ocaklarda kullanılan gazın özelliklerine göre gaz algılama tesisatı kurulmalıdır. Deka Mühendislik geniş portfolyo ve referans kaynakları ile müşterilerine güven ve profesyonelliği tam olarak kanıtlamıştır.

Menü